az-ubytovani.info *** Apartmány Doma ubytovanie Janov nad Nisou

*** Apartmány Doma ubytovanie Janov nad Nisou

Apartmány Janov nad Nisou Doma Ubytovanie v Jizerských horách
Apartmány DOMA
sa nachádzajú v hornej časti obce Janov nad Nisou v Jizerských horách, 725m n.m., na dohľad (800 m) od lyžiarskeho areálu Severák. Na prenájom tu ponúkajú kompletne zrekonštruované apartmány rozlohou 50 m².

Janov nad Nisou ubytovanie
Každý apartmán Doma má 4 lôžka, (s možnosťou dvoch prísteliek), je vybavený kúpeľňou (WC, sprcha alebo vaňa, umývadlo), kuchynským a jedálenským kútom (chladnička, varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, riad), farebnou TV so satelitnými programami , CD-MP3 prehrávačom a zásuvkou pre vysokorýchlostné pripojenie k internetu - v budove a jej priľahlom okolí funguje tiež privátna WiFi sieť.

Apartmány Doma služby
Každý apartmán má vlastný box na úschovu lyží, v objekte je úschovňa pre bicykle, požičať si možno športové vybavenie alebo si nechať na mieru pripraviť športové programy pre celú rodinu. Parkovanie je na parkovisku priamo vedľa objektu, prípadne v garáži.

Dovolenka na horách apartmány Doma okolie
Severák ponúka 9 lyžiarskych vlekov a je jedným z nástupných miest na Jizerskú magistrálu. V lete je možné využiť hustú sieť turistických a cykloturistických trás, či kúpanie v priľahlých vodných nádržiach. Cez svoju malú rozlohu je Jablonecko zaujímavé v každú ročnú dobu. Na juhu zďaleka viditeľné pieskovcové Suché skaly, hrad Frýdštejn alebo pohľad Pantheon v Malej Skále, ale aj typická ľudová architektúra, lákajúca nielen turistov, ale aj maliarov a fotografov. Stredu oblasti okolo okresného mesta dominujú rozhledne, vybudované na významných kopcoch na začiatku 20. storočia, najstaršia Slovanka, ponúkajú krásne vyhliadky nielen na najbližšie okolie, ale možno z nich uvidieť aj Lužické hory a Krkonoše. Na sever Chránená krajinná oblasť Jizerské hory. Jablonecko, to je stále stúpanie a klesanie, lesy striedajú polia, lúky, to všetko pretkané potoky a potôčikmi zbiehajúce sa v riečku Nisu a Jizeru.
Apartmány Janov nad Nisou Doma - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmány Janov nad Nisou Doma - hotel má reštauráciuApartmány Janov nad Nisou Doma - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýApartmány Janov nad Nisou Doma - možnosť pripojenia na internetApartmány Janov nad Nisou Doma - k dispozícii letná terasaApartmány Janov nad Nisou Doma - Televizor má príjem satelitných  programůApartmány Janov nad Nisou Doma - Iybz sú vybavené televízoromApartmány Janov nad Nisou Doma - Izby s vlastnou kúpelkouApartmány Janov nad Nisou Doma - Izby s vlastnou toaletou